Svadobné služby - ŠTÚDIO PAMA

Vítajte na našej stránke: PAMA ŠTÚDIO///////Kameraman a fotograf na vašej svadbe za SUPER CENUPOZOR SUPER AKCIA: Pokiaľ si nás objednáte v roku 2010, svadbu Vám natočíme za 170 eur. Stužkovú slávnosť budete mať 1 DVD len za 8 eur!!!! Toto si nemôžete nechať újsť! VYUŽITE NAŠE SLUŽBY aj v tomto roku 2010. Naše služby ponúkame v Žilinskom, Trenčianskom a Banskobystrickom kraji.

Kniha návštev

Diskusia k tejto stránke. Napíšte váš názor na naše služby

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2591":
Kameraman
Sme radi, že sa Vám video páči. Prajeme všetko len to NAJlepšie
Janka
Ďakujeme pán kameraman za skvelé natočenie svadby. Aj v budúcnosti budeme počítať iba s vami a tiež ďakujeme za skvelý prístup počas celého svadobného dňa.
Kameraman
Odpoveď pre Helu123456:

Milá Hela, pesničky si každý mladý pár môže dať sám, aké vo svadobnom videu chce mať. Vždy sa vieme dohodnúť, aby strih a celkový záznam bol podľa mladomanželov. Svadobné videa nikdy nespracuvávam vždy rovnako. Sú vždy nové pesničky, nové efekty a pod. Úvod je však vždy rovnako, začínajúci klip, uputávka na naše štúdiou, potom idú fotky z detstva, predsvadobný klip - prechádzka mladých ešte za slobodna, potom ide príprava ženícha a nevesty a celková svadba. Pokiaľ to budete mať v Oravskej Lesnej, tak tam sa hradí doprava + 20 eur. Teda, ak budete chcieť kameru a foto, tak spolu by Vás to vyšlo: 290 eur, ak si nás objednáte do konca roka kedy je akcia. Od Nového roka sa cena zvyšuje, teda ak si nás objednáte 1. januára 2011, tak cena bude nad 300 eur.

Počas svadobného dňa je len jeden kameraman a jeden fotograf.
Hela123456
Dobrý deň, ďakujem za odpoveď

ešte by ma zaujímalo, či by sme si mohli vybrať nejaké pesničky, ktoré by sme chceli mať na videu a či spracovávate videá rovnako, alebo sú nejaké varianty na výber(myslíme úvod a pod.)? Ak by svadba bola v Oravskej Lesnej tá cesta by sa neplatila? Koľkí kameramani s Vami spolupracujú?

Zatiaľ ďakujeme

Hela
Kameraman
Odpoveď pre Helu123456:

Dobrý deň. K cene sa priratáva cena za dopravu ak svadbu máte v inom kraji. Pokiaľ ju máte v Žiline a okolí, tak sa k cene nepriratúva doprava. Záleží kde máte konkrétnu svadbu. Počas svadobného dňa sme spravidlá od rána ako sa dohodneme s mladými, cca po 10. hodine a na svadobnej hostine ostávame do 1. hodiny rannej.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  

 
© Copyright 2009-2010 PAMA ŠTÚDIO Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu webu je chránené autorským zákonom a bez písomného súhlasu administrátora je prísne zakázané