Svadobné služby - ŠTÚDIO PAMA

Vítajte na našej stránke: PAMA ŠTÚDIO///////Kameraman a fotograf na vašej svadbe za SUPER CENUPOZOR SUPER AKCIA: Pokiaľ si nás objednáte v roku 2010, svadbu Vám natočíme za 170 eur. Stužkovú slávnosť budete mať 1 DVD len za 8 eur!!!! Toto si nemôžete nechať újsť! VYUŽITE NAŠE SLUŽBY aj v tomto roku 2010. Naše služby ponúkame v Žilinskom, Trenčianskom a Banskobystrickom kraji.

FOTO

Svadba

Fotografovanie svadobnej oslavy 


Každá svadba je výnimočná udalosť dvoch ľudí. Preto Vám ponúkam fotografovanie Vašej svadby. Môj profesionálny prístup a špičková digitálna technika Vám zaručia dokonalé zachytenie a zvečnenie najdôležitejšieho okamihu pre Vás a Vašich blízkych.

Naše Štúdio Vám ponúka kvalitné a profesionálne fotografie v exteriéry a interiéry.

Fotografovanie celej svadby - 100 eur


  • v cene je foto-DVD so všetkými snímkami a výber tých najlepších momentov na foto-DVD

Spracovanie:

 

- použitie profesionálneho zábleskového zariadenia na pamiatkové fotografie

- nová  špičková profesionálna foto technika značky Nikon D40x. makro objektív Nikon DX, AF-S NIKKOR 18-55mm, druhý objektív Nikon DX, AF-S NIKKOR 55-200mm, externý blesk Nikon Speedlight SB-600. Snímač CCD, 23.7 x 15.5 mm (Nikon DX) fotíme na obrazové formáty jpeg.

Nafotené zábery zo slávnosti budú následne ZDARMA retušované a graficky spracované, tak aby sa dosiahla najvyššia kvalita. Následne sa všetky zábery napália na DVD a dodajú sa vám spolu s videom od kameramana.  

Žádné komentáře
 
© Copyright 2009-2010 PAMA ŠTÚDIO Publikovanie, alebo kopírovanie obsahu webu je chránené autorským zákonom a bez písomného súhlasu administrátora je prísne zakázané